Forum o zarabianiu w internecie, praca w domu | ZarabiamyKase.pl
[Poradnik] Jak stworzyć fake konto na Facebooku - Wersja do druku

+- Forum o zarabianiu w internecie, praca w domu | ZarabiamyKase.pl (https://zarabiamykase.pl)
+-- Dział: Zarabianie przez internet (https://zarabiamykase.pl/Forum-Zarabianie-przez-internet)
+--- Dział: Poradniki o tematyce zarabiania w internecie (https://zarabiamykase.pl/Forum-Poradniki-o-tematyce-zarabiania-w-internecie)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak stworzyć fake konto na Facebooku (/Temat-Poradnik-Jak-stworzy%C4%87-fake-konto-na-Facebooku)[Poradnik] Jak stworzyć fake konto na Facebooku - Markus - 25.11.2019

Dostaje sporo zapytań odnośnie tworzenia fake kont na Facebooku, dlatego przygotowłem dla Was krótki poradnik jak stowrzyć działające konto na Facebook, które nie zostanie zablokowane po kilkunastu minutach.


1. Tworząc konto pamiętajmy o tym aby korzystać z unikalnych zdjęć w naszym profilu, nie kopiujmy zdjęć z innych facebookowych profli czy też kont instagram, zostaje to bardzo szybko wykryte i dostajemy weryfikację na konto.

2. Jeżeli nasze konto dopiero co powstało lub zakupiliśmy nowe konto nie zapraszamy masowo znajomych, nie dodajemy się do grup, nie zmieniamy róznież hasła oraz adresu maila, są to najczętsze przyczyny blokady bądź weryfikacji konta. 

3. Nie wklejaj tych samych treści w różne miejsca :grupy, chat, komentarze itd. Facebook takie działania uzna za spam.

4. Maksymalnie z jednego adresu IP należy korzytać nie więcej jak z trzech kont jednocześnie. Najlepiej do każdego konta mieć osobną przeglądarkę i otwierać ją w trybie incognito lub czyścić za każdym razem cookies.

5. Jeżeli na koncie macie kilkaset zaproszeń do znajomych nie akceptujcie ich wszystkich od razu, tylko rozłożcie to w czasie.RE: [Poradnik] Jak stworzyć fake konto na Facebooku - smagalaz - 10.10.2020

Dodam, że 100% bezpieczeństwo co do zdjęć daje korzystanie z fotek z Thispersondoesnotexist.com. A jeśli już ktoś musi korzystać z cudzych zdjęć, to lepiej nie korzystać ze zdjęć Polaków / Polek.