Forum o zarabianiu w internecie, praca w domu | ZarabiamyKase.pl
MyLead - program partnerski - Wersja do druku

+- Forum o zarabianiu w internecie, praca w domu | ZarabiamyKase.pl (https://zarabiamykase.pl)
+-- Dział: Zarabianie przez internet (https://zarabiamykase.pl/Forum-Zarabianie-przez-internet)
+--- Dział: Programy partnerskie (https://zarabiamykase.pl/Forum-Programy-partnerskie)
+--- Wątek: MyLead - program partnerski (/Temat-MyLead-program-partnerski)

Strony: 1 2


MyLead - program partnerski - Dixoman - 06.03.2019

Miło Cię widzieć

Przedstawiamy Ci MyLead - innowacyjną, kompleksową platformą do zarabiania przez Internet, z powodzeniem działającą w branży od wielu lat! Jesteśmy globalną siecią afiliacyjną sprawdzoną przez dziesiątki tysięcy wydawców, którym wypłaciliśmy miliony złotych, sprawiając uśmiech na ich twarzach.

[Obrazek: zalety.png]

Zarabiaj z nami nowoczesnymi i skutecznymi drogami

Posiadamy blisko 1000 programów partnerskich, podzielonych na dziesiątki różnych kategorii. Wykorzystujemy masę modeli monetyzacji - do Twojej dyspozycji jest CPL, CPA, PPI, CPS, SMS, IVR i Chat SMS!

Wspieramy najpopularniejsze i najbardziej efektywne programy partnerskie - skupiamy się na konkursacherotyce, ale oferta MyLead jest tak szeroka, że zawsze znajdziesz odpowiednią kampanię dla siebie.

[Obrazek: programy.png]

Otrzymasz swoje pieniądze ekspresowo

Twoje pieniądze wysyłamy najczęściej w jedyne 48 godzin, a dostarczymy je na konto bankowe lub poprzez jeden ze znanych systemów płatności internetowej - PayPal, Skrill, czy Payza!

Dodatkowo minimalną kwotą do wypłaty jest jedyne 50 złotych.

[Obrazek: wyplaty.png]

Wiedza i wsparcie za darmo i w każdej chwili

Mamy unikalny system wspierania naszych wydawców i dzielenia się z nimi wiedzą. Tuż po utworzeniu konta na MyLead uzyskasz dostęp do unikalnego szkolenia, które wprowadzi Cię w świat zarabiania bez wychodzenia z domu i pozwoli poznać podstawy afiliacji.

W każdej chwili możesz również liczyć na wsparcie mentorów, które poprowadzą Cię podczas Twojej drogi do generowania zysku.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę. Możesz kontaktować się z nami jak tylko chcesz - poprzez znane komunikatory (Gadu-Gadu, Skype, Telegram, Viber), social media, telefon, e-mail lub wykorzystując czat dostępny bezpośrednio na MyLead. Mamy także własny serwer Discord.

[Obrazek: pomoc.png]


RE: MyLead - program partnerski - DeMus89 - 24.03.2019

Zarejestrowałem się w programie z Twojego reflinku więc będę wdzięczny za pomoc na starcie Smile


RE: MyLead - program partnerski - ZecDom - 08.04.2019

Najlepsza sieć afiliacyjna w której szybkie wypłaty, konkretny support oraz dopracowane programy to podstawa. Wink
Polecam z czystego serca osobom które szukają rozwoju oraz stabilności w zarobkach.


RE: MyLead - program partnerski - swiezak - 11.11.2019

Również od jakiegoś czasu zarabiam skutecznie na MyLead, więc jak najbardziej polecam wszystkim którzy chcieliby zacząć swoją przygodę z zarabianiem w interncie Wink


RE: MyLead - program partnerski - Majkel - 06.07.2020

Od niedawna jestem użytkownikiem MyLead, zarobiłem już kilka stówek które zamiarzam wypłacić i chciałbym zapytać ile mniej więcej czeka się na wypłatę i czy metoda wypłaty ma wpływ na czas oczekiwania ?


RE: MyLead - program partnerski - MyLead_Global - 13.07.2020

(06.07.2020, 12:16 )Majkel napisał(a): Od niedawna jestem użytkownikiem MyLead, zarobiłem już kilka stówek które zamiarzam wypłacić i chciałbym zapytać ile mniej więcej czeka się na wypłatę i czy metoda wypłaty ma wpływ na czas oczekiwania ?

Cześć @Majkel
na realizację wypłaty mamy od 2 do 14 dni roboczych, jednak zazwyczaj czeka się tylko kilka kilka dni. Metody wypłaty nie ma wpływu na czas realizacji. 

Gdybyś miał jakiekolwiek inne pytania pozostajemy do dyspozycji. 

Z pozdrowieniami, Marta, MyLead.


RE: MyLead - program partnerski - Blacky29 - 18.08.2020

Czy muszę prowadzić działalność aby zarabiać w takiej siecie jak MyLead? jak rozlicza się z zarobionych tam pieniędzy?


RE: MyLead - program partnerski - xRey - 21.08.2020

Nie musisz prowadzić działalności. Są dwie opcje rozliczenia ryczałt 8,5 % lub 18% dochodowego. Tutaj masz to dokładnie opisane : https://mylead.global/pl/blog/marketing-afiliacyjny---zarobki-i-podatki


RE: MyLead - program partnerski - MyLead_Global - 30.08.2020

(18.08.2020, 19:36 )Blacky29 napisał(a): Czy muszę prowadzić działalność  aby zarabiać w takiej siecie jak MyLead? jak rozlicza się z zarobionych tam pieniędzy?

Cześć @Blacky29,
nie musisz prowadzić własnej działalności. Co do rozliczenia zysków, to masz kilka możliwości dokonania tego. Wszystkie z nich opisaliśmy w naszym wpisie na blogu, który dokładnie opisuje wszelkie kwestie podatkowe związane z afiliacją. Znajdziesz go tutaj.

Do zobaczenia na MyLead  Cool

Z pozdrowieniami, Bartek, MyLead.


RE: MyLead - program partnerski - mlodyrobert - 10.10.2020

zarabiam w mylead od bardzo dawna. co prawda dosyc okazjonalnie, ale jednak. moim zdaniem zadna inna siec w Polsce nie rozwija sie tak intensywnie. oferta programow jest bardzo duza, kasa zawsze na czas.. moge z czystym sumieniem polecic Smile z ciekawosci - czy jest u Was ktos, kto pelni role mentora?